Huvudkontoret i Lund

Post- och besöksadress:
Skomakargatan 13
223 50 Lund
➤ Hitta hit


Faktureringsadress:
Humanus Utbildning Syd AB
Box 226
751 04 Uppsala


Margaretha Pettersson
VD
0706-42 47 40 / margaretha.pettersson@humanus.se

Anette Åström
Affärsområdeschef Uppdragsverksamhet med inriktning Arbetsmarknadstjänster
0709-66 08 30 / anette.astrom@humanus.se

Camilla Yngvesson
Ekonomichef
0735-14 60 90 / camilla.yngvesson@humanus.se

Lars Jacobsen
Marknadskoordinator
0723-76 76 40 / lars.jacobsen@humanus.se

Madeleine Gustafson
Redovisningsekonom
0723-76 76 45 / madeleine.gustafson@humanus.se

Jonnie Hedström
Vice VD/ Personalfrågor och ekonomi
0768-67 68 70 / jonnie.hedstrom@humanus.se

Ali Feizabadi
Affärsområdeschef Uppdragsverksamhet med inriktning Vuxenutbildning och Yrkeshögskola
0708-32 04 59 / ali.feizabadi@humanus.se

Carol Gutenberg
Affärsutvecklingschef/ Marknadschef
0768-60 02 50 / carol.gutenberg@humanus.se

Christer Åkerberg
IT-ansvarig
0723-76 76 49 / christer.akerberg@humanus.se

Evelina Grönvall
Löne- och ekonomiassistent
0768-44 00 32 / evelina.gronvall@humanus.se